BME Doktori


 

Kezdőlap

Doktori Iskolák

Doktori fokozatszerzés

Habilitáció

Szabályzatok, jogszabályok

EHBDT

BMe - PhD pályázatok

BMe - Tudományos műhelyek

Doktorjelölti ösztöndíj

 

Linkek


Országos Doktori Tanács


EISZ


Web of Science folyóiratkereső


Scopus folyóiratlista


BME Publikációs Adattár


BME


BME telefonkönyv


 

 

 

 

 

BMe Kutatói Pályázat - Hallgatói pályázatok

bio-, környezet- és vegyészmérnöki tudományok, kémiai tudományok

 

Pályázó

Év

Díjazás

Tanszék

Témavezető

Bagdi Attila

2016

2. díj

Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék

Tömösközi Sándor

Bagi Péter

2013

3. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Keglevich György/Fogassy Elemér

Bánóczi Gergely

2016

megjelenés

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Hornyánszky Gábor

Beke Dávid

2015

megjelenés

MTA Wigner FK

Gali Ádám

Bognár Júlia

2014

megjelenés

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Horváth Viola

Boros Zoltán

2012

2. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Poppe László

Czakkel Orsolya

2010

3. díj

Fizikai Kémia és Anyagtudományi Tanszék

Nagyné László Krisztina

Gyarmati Benjámin

2014

1. díj

Fizikai Kémia és Anyagtudományi Tanszék

Szilágyi András

Hetényi Kata

2010

2. díj

Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék

Sevella Béla

Homlok Renáta

2012

3. díj

MTA Izotópkutató Intézet

Wojnárovits László/Takács Erzsébet

Kelemen Zsolt

2013

megjelenés

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Nyulászi László

Kertész Júlia

2011

2. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Huszthy Péter

Kiss Nóra Zsuzsa

2013

2. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Keglevich György

Kormos Attila

2013

megjelenés

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Huszthy Péter 

Könczöl László

2012

megjelenés

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Szieberth Dénes

Manek Enikő

2015

2. díj

Fizikai Kémia és Anyagtudományi Tanszék

László Krisztina

Mezei Pál Dániel

2015

megjelenés

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Csonka Gábor István

Mezei Pál Dániel

2016

1. díj

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Csonka Gábor István

Müller Judit

2016

2. díj

Richter Gedeon Nyrt.

Balogh György Tibor

Németh Tamás

2016

3. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Tóth Tünde 

Scheer Ildikó Zsófia

2016

megjelenés

Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék

Vértessy G. Beáta

Szilvási Tibor

2012

1. díj

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Veszprémi Tamás

Szolnoki Beáta

2014

megjelenés

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Toldy Andrea

Tarcsay Ákos

2013

1. díj

Richter Gedeon Zrt.

Keserű György Miklós

Terejánszky Péter 

2016

megjelenés

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Gyurcsányi E. Róbert

Vajna Balázs

2011

3. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Marosi György

Vass Márton

2014

megjelenés

Richter Gedeon Zrt.

Keserű György Miklós

Vigh Tamás

2014

3. díj

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Marosi György

Wagner István

2013

megjelenés

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Marosi György

Wagner István

2014

megjelenés

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Marosi György

Zámbó Dániel

2016

3. díj

MTA EK MFA

Deák András

 

 

Utolsó módosítás: 2017.07.15.